22.novembrī  Ēku būvtehniķu specialitātes 4.A kursa audzēkņi mācību ekskursijā apmeklēja vienu no Latvijas pašlaik lielākajiem būvlaukumiem - Z Torņus (Z Towers),

iepazīstoties ar būves konstruktīvo risinājumu, sausās būves konstrukciju pielietojumu, telpu plānojumu. Ekskursiju noorganizēt palīdzēja tehnikuma sadarbibas partnera SIA Knauf tehniskais vadītājs Andris Veinbergs.

Apmeklējām arī jauno Rīgas Tehniskās Universitātes muzeju, kura izbūvē,  lielu ieguldījumu deva 4.A kursa audzēkņi Helvijs Belodeds, Jānis Formulēvičs, Oskars Kārlis Siliņš un Edmunds Statevičs.

Ekskursiju organizēja un vadīja skolotāji Andra un Andris Puncuļi.

 

Sirsnīgs, emociju un lepnuma pilns pasākums, kurā izcēlām labo starp mums!

 

Lai jauka Latvijas 99.dzimšanas diena!!

14.novembrī Saldus tehinikumā norisinājās AMI rīkotās volejbola sacensības starp tehnikumiem. Apakšgrupā piedalās 5 komandas - Dobele, Jelgava, Ogre, Rīga un Saldus. 

Mūsu jaunieši 4 spēlēs izcīnija 3 uzvaras un nodrošināja vietu finālsacensībās Daugavpilī 23. novembrī. Apsveicam! Malači!

9.novembrī  Ēku būvtehniķu 4.kursa audzēkņi Edmunds Statevičs un Vairis Raudis skolotāja Andra Puncuļa vadībā piedalījās praktiskās darbības seminārā Knauf Akadēmijā, kur RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentiem demonstrēja sausās būves konstrukciju montāžu, ģipškartona frēzējumu tehnoloģiju iespējas, virsmu apdares paņēmienus.

Jau par tradīciju kļuvis Saldus tehnikumā pirms Lāčplēša dienas pirmo kursu topošajiem Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsējiem glābējiem pasniegt formas.

 

9. novembrī  Saldus tehnikumā tikās Saldus novada uzņēmēji un Saldus novada domes pārstāvji. 

 

 

10.novembrī Saldus tehnikuma izglītojamajiem bija lieliska iespēja tikties ar ļoti erudītu un interesantu personību - rakstnieci Ievu Melgalvi. Noklausījušies rakstnieces stāstījumu, jaunieši interesējās, kādēļ Ieva pievērsusies zinātniskās fantastikas žanram un kā veidojas viņas darbu prototipi.

 

Uz daudzām lietām rakstniece rosināja paskatīties no cita redzes punkta. Ikvienam pēc šīs tikšanās bija pārdomas par dzirdēto, un tas jau ir daudz.

 

Mācāmies energotaupību! Energoefektivitātes centrā Jūrmalā  un ieskaite -pikniks jūras krastā mācību kursu noslēdzot. Rinalds, Reinis,Rūdis, Artis, Kristaps ar audzinātāju Mariku un Dizaina pamati skolotāju Andru.

 

Pēc Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un Būvzinātņu fakultātes uzaicinājuma, tehnikuma skolotāji Dace Linga-Bērziņa un Andris Punculis kopā ar 3.kursa audzēkņiem Ričardu Štrausu un Ilvaru Šteinbergu,  2.novembrī piedalījās Starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros rīkotajās darbnīcās „Risinājumi ilgtspējīgai būvniecībai” un „Ģeodēzisko uzmērījumu tehnoloģijas”.

 

1.novembrī būvniecības specialitātes mācību darbnīcās notika praktiskās darbības seminārs par tēmu „Sausās būves tehnoloģijas ar PFT Boardmaster”.

Seminārā piedalījās Rīgas būvuzņēmumu pārstāvji un to  vadīja SIA Knauf tehniskais vadītājs Andris Veinbergs un tehnikuma skolotājs Andris Punculis.