19. septembrī Oskara Kalpaka piemiņas vietā Airītēs tikās Saldus tehnikuma 4.b kursa audzēkņi- Rūdis Novicāns, Nauris Ketekats, Rinalds Melbergs, Ģirts Līcis, Artis Zālēns, Reinis Freimanis, Kristaps Mihailišina, skolotājas Krista Karlsone, Marika Lūsēna, kā arī mūziķi un citi radoši cilvēki no Rīgas. Pasākuma mērķis bija apkārtējas vides sakopšana. 

Esam priecīgi, ka lietas kust uz priekšu! Esam tikuši pie jauniem datoriem, printera, mērinstrumentiem mūsu hidrobūvju būvtehniķu apmācībai, kā arī finiša taisnē iegājusi abu dienesta viesnīcu pārbūves tehnisko projektu izstrāde.

 

Visas augstākminētās aktivitātes nu nekādi nebūtu iespējamas bez projekta „Saldus tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. "Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu" ietvaros”, Nr.8.1.3.0/16/I/009 finansējuma.

 

 

 

15.septembrī Saldus tehnikuma Viesnīcu un Ēdināšanas pakalpojumu 3. un 1. kursa izglītojamie, pedagogu G.Otto un S.Galbaliņas vadībā, nodrošināja Kurzemes pašvaldību sadraudzības pasākuma ēdināšanu Saldus Mūzikas un mākslas skolā, kā arī Saldus Bērnu un jaunatnes centrā.

 

15.septembrī notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā "Brašais ugunsdzēsējs", kur vairāk kā 50 komandu un 5 grupu konkurencē, mūsējie jaunieši (meitenes no 1.g un 2.g) izcīnīja 3.vietu un starp brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem - 1.vieta (komandā skolotājs Gunārs un 3.g puiši). Jāteic, ka meiteņu komandai šajā sastāvā - debijas sacensības!

 

15.septembrī Saldus tehnikuma matemātikas skolotāja piedalījās LLU Matemātikas katedras rīkotajā apaļā galda diskusijā par matemātikas izglītības aktualitātēm. 

 

Futbols

sep
13

13. septembrī norisinājās novada sacensības futbolā. Piedalījās 5 skolu komandas. Saldus tehnikuma jauniešu komanda ierindojās 2. vietā, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret Kalnu vidusskolu.

 

Raimonds Balodis Saldus tehnikumu beidza pirms 4 gadiem kā ugunsdzēsējs glābējs. Šodien viņš dalās savā pieredzē ar 3.g kursu par studijām Lielbritānijas augstskolā avioinženierijas nozarē. Kā saka pats Raimonds, ja viņš- puisis no laukiem- bez jebkādiem līdzekļiem to varēja paveikt, tad to var ikviens, tikai vajag gribēt un mācīties!

 

Pirmdien 4. septembrī, tehnikuma sporta kompleksā pēc zinību dienas svinīgā pasākuma un mācībām norisinājās dažāda veida sporta aktivitātes - strītbols, futbols, šautriņu mešana, galda teniss un novuss. Sacensības ilga līdz pat tumsai.

Sīvās cīņās pirmo vietu strītbolā izcīnīja puiši no 2g kursa, savukārt, futbolā pārāki bija 3g kursa komanda.

 

Papilduzņemšana!

sep
06

Pirmajā skolas dienā, mūsu direktore Iveta Bērziņa kopā ar savu vietnieci Ivetu Kunkuli piedalījās EPALE -Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskās platformas- Baltijas valstu seminārā Rīgā. Divu dienu ilgušajā pasākumā tika iegūtas jaunas idejas Tehnikuma attīstībai, kā arī uzklausīta Igaunijas un Lietuvas pārstāvju pieredze!

 

 

Vairāk lasi šeit