2013./2014.m.g. aktualitātes

 • 2013./2014.mācību gads
   
JŪNIJS 2014

Laikā no 3. līdz 6.jūnijam mūsu skolas būvniecības specialitātes audzēkņi Edgars Reimanis un Andris Ašmanis skolotāja Andra Puncuļa pavadībā piedalījās starptautiskajā Sausās būves montieru konkursā  „KNAUF JUNIOR TROPHY 2014”, kas norisinājās Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

Konkurss sastāvēja no teorētiskās un praktiskās daļas un kopvērtējumā 17 valstu komandu konkurencē mūsu puiši izcīnīja augsto 6. vietu.
 

Pēc konkursa pie sava darba


Darba formās, gaidot konkursa praktiskās daļas sākumu

 

   

Prāgas ielās kopā ar Igaunijas un Ukrainas komandu pārstāvjiem

Ar diplomiem, kas apliecina dalību konkursā un sasniegto rezultātu
 
MAIJS 2014
 • 31. maijs – jauniešu deju kolektīvs "Rota" svinēja savu izlaidumu, trīs un četrus gadus kolektīvā nodejoja: Aelita Strīķe, Monta Baumane, Katrīne Ābele, Gunta Raudzena, Andris Kuzins. Izlaidums reizē bija  "Rotas" veco un jauno dejotāju sadejošanās brīdis.
 • 29. maijā – skolas vokālais ansamblis un individuālā izpildītāja Diāna Lube  piedalījās Starptautiskajā dziesmu festivālā Lietuvā, Mažeiķu tehniskajā skolā, kur norisinājās dziesmu  konkurss. Konkursā bija jāizpilda divas dziesmas:dzimtajā valodā un viena svešvalodā, galveno konkursa balvu ieguva mūsu skolas audzēkne Diāna Lube.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 28. maijā – sezonu noslēdza interešu izglītības pulciņi ar plašu koncertu, kurā piedalījās jauniešu deju kolektīvs "Rota", vokālais ansamblis, teātra pulciņš un individuālie izpildītāji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • No 6. līdz 7. maijam Saldus Profesionālās vidusskolas pašdarbnieki: dejotāji, dziedātāji un aktieri piedalījās profesionālo skolu skatē – koncertā Ventspilī. Dalībniekus vēroja un vērtēja eksperti, kuri pēc koncerta, sarunā ar kolektīvu vadītājiem, analizēja kolektīvu sniegumu. Koncerts notika kultūras namā "Jūras vārti" un koncertā kopā ar profesionālo skolu audzēkņiem  muzicēja grupa: Jūras akmentiņi un  rokleģenda Ivo Fomins.

    
 

  

 

APRĪLIS 2014
 • Otrdien - 29.aprīlī Saldus Profesionālājā vidusskolā viesojās kristīgie jaunieši no Filipīnām, kuri šobrīd atrodas misijā Saldū. Filipīnieši stāstīja klātesošajiem par dzīves vērtībām, ceļu uz ticību, ļoti emocionāli raksturoja savu valsti, kurā dzīvo 100 milj. iedzīvotāji. Ciemiņi skolas jauniešiem dziedāja dziesmas, arī latviešu valodā, dejoja un nospēlēja nelielu uzvedumu par cilvēka izvēles iespējām. Mūsu jauniešiem pēc pasākuma neformālā gaisotnē bija iespēja atsvaidzināt angļu valodas zināšanas, komunicējot ar filipīniešiem.

          
 

       
 

 • Sveicam mūsu skolas jauniešu deju kolektīvu "Rota " ar iegūto 1. pakāpi Saldus novada deju kolektīvu skatē!


 

 • 23. aprīlī Saldus Profesionālajā vidusskolā norisinājās novada direktoru vietnieku audzināšanas darbā un klašu audzinātāju seminārs, kura galvenās tēmas bija: ugunsdrošība, pirmā palīdzība un klašu ekskursiju plānošana, semināra nobeigumā dalībniekus priecēja Saldus 1. vidusskolas vokālā ansambļa koncerts.

      

   

 • 09.04.2014 Volejbols AMI SK 24. spartakiādes sacensībās izcīnīja  2. vietu aiz Ventspils tehnikuma  spēcīgās meiteņu komandas.
 
1. rindā Gunta Raudzena, Monta Baumane, Zane Zvirbule, Kitija Bite
 
2. rindā Kitija Suipe, Egija Šalkauska, Madara Barovska, Marta Siksna
 
 
 • 02.04.2014 Svara stieņa spiešanā guļus no krūtīm AMI SK  24. spartakiādes sacensībās izcīnījām 2. vietu, zaudējām Kandavas tehnikuma atlētiem.
 
Sēž Egijs Bahs, Dzintars Jakutāvičs
 
2. rindā Sandis Valters, Gints Liebus, Dāvis Matvijuks, Elvijs Pudžmis, Dāvis Vindulis
 

 
Labākie rezultāti svarā līdz 83 kg
1. vieta - Sandis - 130 kg
2. vieta - Gints- 127,5 kg
3. vieta - Elvijs - 125 kg
 • Laika posmā no 17. marta līdz 6. aprīlim seši vecāko kursu jaunieši – galdniekiA. StepensE. ProkopovsA. Navickisviesmīlības speciālisti : A. StrīķeM. MellbergsE. Stencelis piedalījās starptautiskajā praksē Francijā, Lavalas pilsētā, ar kuru Saldus Profesionālajai vidusskolai izveidojusies ilgstoša sadarbība vairāk kā desmit gadu garumā. Jaunieši pirmajā vizītes nedēļā iepazinās ar Lavalas profesionālās skolas mācību darbnīcām, darba drošību, mācījās franču valodu un sportoja kopā ar Eiropas klases studentiem, bet nākošās divas nedēļas aizvadīja praksi Lavalas uzņēmumos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Pagājušās nedēļas nogalē 4. - 5. aprīlī Saldus sporta hallē norisinājās uzņēmēju un iestāžu dienas jeb prezentācijas pasākumi ar nosaukumu "Ražots Saldū". Mūsu skola jau vairākus gadus ņem dalību šāda veida pasākumos, lai saldeniekiem atgādinātu, ka Saldū darbojas ne tikai pamatskolas un vidusskolas, bet arī Profesionālā vidusskola, kura piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu izglītību dažādu vecumposmu cilvēkiem, sākot ar pamtskolas absolventiem, vidusskolniekiem un turpinot ar bezdarbniekiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Piektdien 4. aprīlī skolā viesojās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kura tikās ar jauniešiem un pedagogiem, sniedziet izsmeļošu informāciju par Saeimas darbu, kā arī piedalījās skolas apskatē.

 • 3. aprīlī vairākas audzēkņu grupas sagaidīja Aizsardzības ministrijas darbinieci Gintu Brūmani Gromuli, lai noklausītos informāciju par NATO un Latvijas dalību šajā organizācijā. Saruna izveidojās ļoti interesanta un dinamiska, jaunieši uzdeve jautājumus par NATO mērķiem un funkcijām, kā arī aktuāls jautājums bija Latvijas finansējums dalībai NATO.
 • 2. aprīlī skolas stiprinieki – svarcēlāji piedalījās Kurzemes - Zemgales reģionālajās sacensībās Kandavā. Mājās no sacensībām mūsu komanda atbrauca ar medaļām un komandu vērtējumā – 2. vietu.
   
MARTS 2014
 • 25.martā laukumā pie Saldus dzelzceļa stacijas notika 1949. gada 25. marta Saldus apkārtnes komunistiskā genocīda upuru 65. gadskārtas piemiņas pasākums.

No Saldus Profesionālās vidusskolas piemiņas pasākumā piedalījās 2.g kursa audzēkņi - jaunsargi un Jaunsargu koordinators Raivo Tuka. Piemiņas pasākumu apmeklēja 1.a kursa audzēkņi un vēstures skolotāja M. Lūsēna.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 25. un 26. martā Saldus Profesionālajā vidusskolā notika skolas sadarbības partnera uzņēmuma Knauf rīkotais profesionālās pieredzes pasākums Latvijas profesionālo skolu būvniecības pedagogiem.

  Semināru organizē  Saldus Profesionālā vidusskola .
   

 • Saldus Profesionālās vidusskolas IP "Datorsistēmas" 1. e kursa izglītojamie strādā pie mājas lapas izstrādes par tēmu "Datorzinātnes - tas ir interesanti", lai piedalītos Liepājas Universitātes rīkotajā konkursā  skolēniem "Datorzinātnes - tas ir interesanti." Konkurss norisinās neklātienē līdz 8. aprīlim.
   

 • Saldus Profesionālajā vidusskolā 13. un 14. martā notika republikas mēroga profesionālais konkurss – Jaunais ceļinieks - 2014.

  Profesionālajā konkursā piedalījās Daugavpils Profesionālās vidusskolas un Saldus Profesionālās vidusskolas izglītības programmas Būvniecība ar profesionālo kvalifikāciju ceļu būvtehniķis dalībnieki.

  Saldus Profesionālo vidusskolu pārstāvēja 4. d kursa jaunieši Edijs ĪvānsVitālijs Markušs un Kristers Vītiņš. Daugavpiliešus pārstāvēja 3. kursa izglītojamie Viktors Lisicins, Vadims Kuncevičs, Oļegs Ivanovs.

  Konkursa galvenie atbalstītāji un sponsori bija SIA SC grupaceļu būvētāju biedrība IgateSaldus Profesionālā vidusskolaSIA IMU.

  Konkursā izglītojamie rādīja apgūtās prasmes bruģēšanā un ģeodēzijā. Jauniešu teorētiskās zināšanas pārbaudīja nozares testā.

  Galvenās balvas ieguvējs ir Vitālijs Markušs. Otro vietu ieguva Edijs Īvāns, bet trešajā vietā ierindojās Vadims Kuncevičs.

  Konkursa praktiskā daļa notika daudzfunkcionāljā praktisko mācību darbnīcā.

  Lielu ieguldījumu konkursa organizēšanā un sagatavošanā deva Saldus Profesionālās vidusskolas būvnieku metodiskā komisija, kurā darbojas Ilze Mežole-UntePēteris Alksnis un Dace Linga-BērziņaFotogalerija no konkursa "Jaunais ceļinieks -2014" 

 

 • 2014. gada 13.-14. martā Rīgā, Pārdaugavas profesionālajā vidusskolā  norisinājās Latvijas profesionālo mācību iestāžu profesionālās meistarības konkursi būvniecības specialitāšu audzēkņiem.

  Konkursā piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi ar sekojošiem rezultātiem:
   

  RIČARDS STRAZDIŅŠ (2. a kurss) FLĪZĒŠANĀ – 2. vieta (10 dalībnieku konkurencē)
   

  ANDRIS AŠMANIS un EDGARS REIMANIS (4.a kurss) SAUSĀ BŪVE – 2. vieta (8 komandu konkurencē)
   

  Andrim Ašmanim un Edgaram Reimanim izcīnītā 2. vieta dod iespēju gatavoties starptautiskajam sausās būves konkursam KNAUF JUNIOR TROPHY 2014,  kas norisināsies  Prāgā  5. -6. jūnijā.
   


  Komanda pirms starta

     

   

    Ričarda konkursa darbs  

  Sausās būves konkursa uzdevuma fragments

           
 • 6. marts, O. Kalpaka piemiņas pasākums "Airītēs"

Jau vairākus desmitu gadu pirms 1918. gada 18. novembra latviešu sirdīs mājoja vēlme pēc brīvības, bet īstajā brīdī bija vajadzīgi īstie cilvēki, kas spēja realizēt šo sapni. Mēs varam tikai apbrīnot pulkveža Oskara Kalpaka un viņa vīru ticību nākotnei tajos politiski un militāri neskaidrajos laikos pēc mūsu valsts dibināšanas – laikos, kad ticība idejai par brīvu Latviju bija tikpat svarīga kā drosme un profesionalitāte.

Kalpaka muzejā viesojās Aizsardzības ministrs Vējoņa kungs,Saldus Profesionālās vidusskolas jaunsargi kopā ar jaunsargu vadītāju R. Tuku stāvējā godasardzē, godinot O.Kalpaka un viņa vienības karavīru piemiņu.
   
 

FEBRUĀRIS 2014
 • 2014. gada 19. februārī skolā notika Saldus pašvaldības, Latvijas Būvnieku asociācijas, Latvijas Celtnieku arodbiedrības trīspusējais būvniecības nozares seminārs "Sociālais dialogs un cienīgs darbs būvniecības nozarē Saldus novadā".  Seminārā  tika apspriesta situācija būvniecības nozarē Saldus novadā. Seminārā piedalījās Saldus novada būvniecības kompāniju vadītāji, skolas sadarbības partneri kvalifikācijas prakses īstenošanā. Dalībnieku vidū bija skolas izglītības programmas Būvniecība profesionālo mācību priekšmetu pedagogi P.Alksnis, D.Linga-Bērziņa, A.Punculis, V.Mironova.
  Paldies izglītības programmas Viesnīcu pakalpojumi jauniešiem  un profesionālo mācību priekšmetu pedagogiem par ieguldīto darbu pasākuma apkalpošanā. Fotogalerija no būvniecības nozares semināra

 

 • 18. februārī  notika izglītības programmas Būvniecība izglītojamo profesionālās meistarības konkurss FLĪZĒŠANĀ, skolas sausās būves praktisko mācību darbnīcās.

Konkursa mērķis: veicināt zināšanu un profesionālo prasmju  pielietošanu konkurences apstākļos.

Konkursa darba uzdevums: noflīzēt virsmu, ievērojot dotos izmērus un flīžu izvietojumu, darbu paveicot noteiktā laikā.

Konkursā piedalījās 8 dalībnieki. Vērtēšanas komisijā darbojās profesionālo mācību priekšmetu pedagogi Andris Punculis, Andra Puncule un Vera Mironova.

Konkursa gaitai  un rezultātiem  sekoja līdz visu izglītības programmas Būvniecība jaunieši.

Labāko rezultātu uzrādīja 2. kursa izglītojamais Ričards StrazdiņšOtrajā vietā 4. kursa izglītojamais Voldis Sidorovs un trešajā vietā arī 4. kursa izglītojamais Andrejs Konončuks.

Paldies jauniešiem par atsaucību un ienteresētību savu profesionālo prasmju apliecināšanā un  profesionālo mācību priekšmetu pedagogiem par ieguldīto darbu profesionālo  prasmju apguvē!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Tuvojoties Valentīna dienai, 13. februārī, skolā norisinājās Talantu konkurss, uz kuru bija pieteikušies kupls dalībnieku skaits. Konkursantus vērtēja žūrija, kuri katrs pārstāvēja kādu no mākslas žanriem: mūziku, deju, kultūru, literatūru un aktiermākslu. Pasākums bija ļoti apmeklēts un visnotaļ skatītāju atbalstīts. Lielākā daļa no dalībniekiem rādīja savas dziedātprasmes, bija  dalībnieki, kas pārstāvēja dejas žanru. Galvenās balvas - ceļazīmi uz Saldus novada Talantu konkursu ieguva : Diāna Lube (2.c.)Ieva Avdjukeviča (2.c.)Matīss Grāvelsons (2.e.) un Inita Grikmane (1.s.)meiteņu deju grupa "Melnbaltā ilūzija".

Liels paldies arī citiem konkursantiem: Sintijai un Raitim, dienesta viesnīcas puišu grupai, dienesta viesnīcas plaukstu stepa grupai, Agnesei, Terēzei, Līgai, kā arī skolotājiem:  Aijai Fedotovai, Uģim Jēkabsonam, Svetlanai Miļancejai, Intai Muceniecei.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 12. februāris "Ēnu diena" Saeimā EDIJS IVĀNS 4.D.
  Atskatoties uz pavadīto dienu, kā Saeimas deputāta Valda Dombrovska ēnai, varu teikt, ka šī diena bija pilnībā izdevusies. Esmu guvis pozitīvu iespaidu par darbu Saeimā.

Ēnu diena sākās ar nelielu gaidīšanu rindā, starp pārējām Saeimas ēnām pie caurlaižu biroja. Saņemot caurlaidi devos uz Jēkaba ielu 16 (Saeimas frakcijas māja), tur man laipni sagaidīja Vienotības frakcijas biedri. Kopīgi ar ēnām ieturējām brokastis un uzdevām jautājumus deputātiem, kuri bija ieradušies. Pamazām deputāti ar savām ēnām devās savos darbos. Mums, Valda Dombrovska ēnām, bija jādodas uz finanšu tirgus un kapitāla komisijas sēdi, tur mūs pavadīja deputāta palīdze Dace.
 

Pirms komisijas sēdes bija tas gods iepazīties ar Valdi Dombrovski. Sēdes laikā banku uzraugi prezentēja un izvērtēja banku darbību 2013. gadā un deva ieskatu, kāds varētu būt 2014. gads banku darbībā. Sēdei beidzoties aprunājāmies ar Dombrovska kungu un nolēmām doties pie viņa uz kabinetu. Ierodoties kabinetā, sēdāmies pie galda un pie kafijas tases, klausījāmies Valda Dombrovska stāstījumā. Dombrovska kungs mums izstāstīja savu redzējumu par aktuālajām darbībām valdība, tāpat uzzinājām, kā Valdis Dombrovskis ir uzsācis savu politisko karjeru un kā viņš vērtē deputāta lomu Saeimā.    
 

Dienai turpinoties, Daces pavadībā pabiju Saeimas Sēžu zāle, kurā Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa stāstīja par likumdošanu, kā arī par iespējam katram jaunietim piedalīties dažādos parlamenta rīkotajos pasākumos. Tāpat pabiju arī Vienotības frakcija sēdē. Frakcija sēdē notika debates par jaunākajām Veselības ministrijas reformām. Dienas beigās bija iespēja nofotografēties ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, un ar deputātu Valdi Dombrovski.
 

Izvērtējot šo dienu, varu teikt, ka esmu iepazinis Saeimas saspringto ikdienu un uzzinājis, kā top likumdošanas procesi. Ēnu diena man ir devusi iespēju redzēt, kā ar smagu darbu var sasniegt savus mērķus.
 

Foto no "Ēnu dienas" Saeimā:

 • 12. februārī mūsu skolas pašpārvalde, kopā ar citu skolu pašpārvalžu pārstāvjiem devās smelties pieredzi uz kaimiņu skolu - Cieceres internātpamatskolu, kurā darbojās ļoti aktīva skolēnu pašpārvalde, tās pārstāvji dalījās pieredzē kā plānot un organizēt skolā pasākumus, kā piedalīties projektos un popularizēt pašpārvaldes darbu pārējo skolnieku vidū.
   
 • 12.februārī meiteņu dienesta viesnīcā notika jautrs un atraktīvs pasākums veltīts Valentīndienai „Pārīšu vakars”, kur jaunieši varēja dzejā izteikt savas simpātijas viens otram, uzzināt par Svētā Valentīna dienas vēsturi, padejot un piedaloties atrakcijās tikt pie sirsnīgām balvām.

 • 12. februārī  skolas sporta zālē mūsu komanda sagaidīja draugus no Kandavas tehnikuma, lai mērotos spēkiem svaru  stieņa spiešanā guļus.Skolas komandā startēja un labākos rezultātus  parādīja :

Kat.-53 kg.- A.Dreimanis (70 kg)
 

Kat.- 66 kg.- Dz.Jakutāvičs (110 kg)
 

Kat.- 74 – E.Pudžmis (117,5 kg)
 

Kat.-83 – G.Liebuss (125 kg)
 

D.Štokmanis (120 kg)
 

Kat.- 93- S.Valters (140 kg)
 

D.Matvijuks  (130 kg)
 

Kat.+ 93 – Z.Leinbots (127,5 kg)

 

Apsveicam, mūsu puiši ir labākie!
 

       

    

 

 • 11. februārī pie 2. kursu audzēkņiem viesojās Kara muzeja darbinieki, kuri interaktīvā nodarbībā palīdzēja jauniešiem izprast 2. Pasaules kara tēmu. Personiskā līdzdalība radīja veiksmīgāku izpratni par notikumiem, kuri norisinājušies 70 gadu tālā pagātnē.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Svētdien 2. februārī -  IP "Kokizstrādājumu izgatavošana" 3. kursa pārstāvji M.SležisD.ErleckisM.Narvils, E.Mālmeisters un skolotāja Dz. Freimane dodas starptautiskajā praksē Leonardo da Vinci projekta ietvaros uz Vāciju.
JANVĀRIS 2014
 • 29. janvārī Skrundā tika svinēti Karoga svētki, kuros piedalījās Latvijas skolu jaunsargi, bruņoto spēku pārstāvji  un Skrundas iedzīvotāji. Pasākums sākās ar svinīgo mītiņu un koncertu, pēc svinīgā pasākuma notika sacensības militārajā šķēršļu joslā, kurā skolas komanda: Kristīne JakubaZane ZvirbuleAndris KuzinsMārtiņš Cīrulis ieguva 1. vietu.

 • 29. janvārī skolā notika izglītības programmas Viesnīcu pakalpojumi profesionālais konkurss.

 

Ēdienu gatavošanas konkursā piedalījās Laila Akerfelde (4c2), Agneta Vītola (4c2), Karīna Lagzdiņa (4c2) un Katrīne Ābele (4c1). Labāko rezultātu pēc kompetentās žūrijas viedokļa uzrādīja Laila Akerfelde. Lailas  gatavotie  ēdienu  nosaukumi  "Mango, garneļu salāti ar vasabi mērci" un "Šokolades muss".   Ēdienu gatavošanas žūrijā bija 2013. gada skolas absolvente un šobrīd pavāre kafejnīcā Kaļķu vārti, 2013.gada republikas profesionālo skolu konkursa  "Jaunais profesionālis – 2013"  2. vietas ieguvēja Gunda Āboliņa  un  Saldus kafejnīcas "Velve"  galvenā  šefpavāre Dace Kreicberga. 
 

Profesionālajā konkursā Viesu apkalpošana  piedalījās Māra Reinvalde (4c1) un Baiba Tiļļa (4c1). Savstarpējā konkurencē veiksmīgāka profesionālajās prasmēs ir  Māra Reinvalde. Šī konkursa dalībniekus vērtēja skolas 2000. gada absolvents, Eiropas klases absolvents Francijā, restorāna "Trīs pavāru restorāns" valdes loceklis  Mārtiņa Sirmā  biznesa partneris Uldis Brūders un 2013. gada absolvente Saldus pilsētas kafejnīcas "Stikla pērlīšu spēles" viesmīle Ieva Jasmonta.

 

Profesionālajā konkursā Viesu uzņemšana  dalībnieki bija Elvijs Stencelis (4c2), Rihards Eisulis (4c2), Diāna Freimane (4c1) un Mārīte Tanenberga (4c1). Konkursa darbība notika skolas mācību viesnīcas  "Kalnsētas" telpās. Konkursu vērtēja  Saldus Profesionālās vidusskolas mācību viesnīcas "Kalnsētas" administrators  2004. gada absolvente Agita Lazarava un 2009.gada absolvente Baiba Kaļmuka. Konkursā piedalījās īpašais viesis Vilnis Pērkons, viesnīcas  Radisson Blu Elizabete restorāna menedžeris.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 29. janvārī Saldus pagasta Druvā sacentās Kurzemes – Zemgales reģiona profesionālo skolu jaunieši florbolā. Mūsu skolas florbola komanda ieguva 2. vietu.

 • 28. janvārī skolā notika praktiskās darbības seminārs  SIA KNAUF speciālistu Mārtiņa Moroza un Artūra Priedīša, kā arī PFT oficiālā pārstāvja Latvijā Gundara Zariņa  vadībā, kurā  būvniecības specialitātes 4. A kursa audzēkņi apguva praktiskas iemaņas darbā ar apmetuma mašīnu PFT RITMO.

Iekārta iegādāta par ES līdzekļiem ERAF projekta  „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmām „Būvniecība”, „Kokizstrādājumu izgatavošana” un „Viesmīlības pakalpojumi” īstenošanai Saldus Profesionālajā vidusskolā”.

Turpmāk iekārta tiks izmantota būvniecības specialitātes audzēkņu apmācības proce